onas

O NAS

Specjalizujemy się w modyfikacjach i optymalizacji oprogramowania ECU w celu zwiększenia mocy, momentu obrotowego i efektywności w pełnym jego zakresie. Gwarantujemy bezpieczeństwo pracy silnika przy możliwie optymalnym wyniku.

Wyeksploatowanych klapy wirowe naprawiamy modyfikując sterownik tak by nie wyświetlał informacji o braku klap lub ich awarii. Zapewniając szczelność układu, przywracamy wydajność.

Dokonujemy też kompleksowych dezaktywacji filtrów cząstek stałych (DPF/FAP) wprowadzając zmiany do sterownika ECU układu wydechowego.

Oferujemy także programowe wyłączenie zaworu recyrkulacji spalin EGR

Usługi wykonujemy z należytym zaangażowaniem, cechuje nas jakość, profesjonalizm i pasja...

chip-tuning

CHIP TUNING

Chip tuning to modyfikacja programu sterującego pracą silnika w celu zwiększenia jego mocy. Producenci samochodów pozostawiają spory margines wytrzymałościowy dla swoich pojazdów, dlatego podniesienie mocy w odpowedni sposób nie ma wpływu na żywotność silnika.

Dzięki naszym modyfikacją będziesz mógł się cieszyć wyższymi osiągami i większym zapasem mocy. Przy odpowiedniej dynamice jazdy zużycie paliwa również spadnie, a emisja spalin do środowiska nie wzrasta. Zawsze skupiamy się za zapewnieniu bezawaryjej pracy zespołu napędowego, dlatego przed chip tuningiem dokonujemy analizy technicznej samochodu i diagnostyki silnika.

klapi-wirowe

KLAPY WIROWE

Awaria klap wirowych objawia się wyczuwalnym bardzo słabym dolnym zakresem obrotów, natomiast przy dużych obrotach pojawiają się wahania i spadki mocy połączone ze wzrostem sadzy w spalinach.

W celu usunięcia usterki dezaktywujemy funkcje klap wirowych w sterowniku.

dpf-fap

USUWANIE DPF / FAP

Kiedy auto drastycznie straciło moc, wzrasta poziom oleju oraz spalanie, przyczyną może być zapchanie filtra cząstek stałych (DPF/FAP).

Wyłączenie i usunięcie filtra DPF/FAP w przeciwieństwie do regenerowania, wypalania czy czyszczenia jest operacją doraźną i rozwiązuje problem z filtrem raz na zawsze. Po usunięciu filtra pojazd mniej pali, odzyskuje dawną moc, a nawet pare KM więcej.

egr

EGR

Objawy uszkodzenia układu EGR w zależności od rodzaju silnika i usterki to niestabilna praca silnika, spadek mocy, zwiększone spalanie, problemy z zapalaniem, zaświecenie kontrolki Check Engine.

Podobnie jak w powyższych przypadkach oferujemy dezaktywację wadliwego zaworu recyrkulacji spalin. Usługę wykonujemy precyzyjnie i gwarantujemy sprawną pracę silnika..

KONTAKT